Kategorie

Instrukcje i opisy

Producenci

Płyta MFP 12  mm  2500 x 1250

Płyta MFP 12 mm 2500 x 1250

Płyta MFP® to drewnopochodna płyta – wielofunkcyjna, o wszechstronnym zastosowaniu w budownictwie i pracach wykończeniowo-dekoracyjnych. Posiada cechy litego drewna. Wygodna w montażu i obróbce bez użycia profesjonalnych narzędzi.

Więcej szczegółów

MFP10002

MOCNA!
Postaw na technologię idealnie łączącą nowoczesność z naturą! MFP to innowacyjna, wielofunkcyjna płyta drewnopochodna, stosowana w pracach budowlanych i wykończeniowych (od podłogi aż po dach) oraz jako ciekawy materiał dekoracyjny. Ma cechy litego drewna, jest wygodna w montażu i obróbce, nie wymaga stosowania profesjonalnych maszyn. Co ważne, można ją kupić w atrakcyjnej cenie.
Szeroka gama zastosowań! Właściwości budowlane, fizyko-mechaniczne oraz dekoracyjne płyty doceniają zarówno indywidualni inwestorzy, jak i profesjonalne firmy budowlane.
FUNKCJONALNA!
Postaw na wytrzymałość! Płyta MFP wytrzymuje obciążenia nawet do 20 MPa oraz praktycznie nie odkształca się pod wpływem wilgoci. Zbuduj dom z trwałych materiałów: dla siebie i przyszłych pokoleń. Oszczędzaj czas! Płyty są wygodne w montażu, coznacznie skraca czas pracy. Możesz układać je samemu, bez użycia profesjonalnego sprzętu! Nie przepłacaj! Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż tradycyjne technologie budowlane. Stwórz dobry klimat! Drewno jest znakomitym izolatorem cieplnym i akustycznym! Chroni przed hałasem, chłodem... i wysokimi rachunkami za ogrzewanie.
PRAKTYCZNA!
Do poszyć dachowych! Płyta MFP charakteryzuje się wyjątkowo wysoką przyczepnością, co jest istotne przy układaniu papy czy dachówki.
Do szalunków! Specjalna płyta MFP do szalunków pozwala uzyskać estetycznie równą elewację.
Jako materiał dekoracyjny! Gładka powierzchnia płyty, jej naturalny kolor drewna oraz wysoka obrabialność czynią MFP idealnym materiałem do budowy oryginalnych regałów, stolików lub innych elementów zabudowy.
Do ścian wewnętrznych, zewnętrznych i podłóg! Płyta MFP spełnia najbardziej rygorystyczne atesty higieniczne!

Zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy lub prosimy o kontakt :

Tel. 086 272-26-21    Fax.086 272-84-80    email biuro@phuraj.pl

Posiadamy bogatą ofertę magazynowa oraz szybkie terminy realizacji w przypadku zamówień nietypowych.
Materiały reklamowe zamieszczone na stronach internetowych firmy RAJ mogą się różnić od oferowanych aktualnie w sprzedaży np. kolorem, wzorem lub parametrami. Materiały są jedynie reklamą produktów oferowanych przez firmę RAJ i nie są ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

 

Kontakt

Kontakt telefoniczny w godz.
Pon. - Czw.:8:00 - 16:00
Pt.:8:00 - 17:00

tel: 86 272 26 21
tel: 86 272 38 64
kom: 509 640 022
fax: 86 272 84 80
e-mail: biuro@phuraj.pl